Skip to main content
Til toppen

Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode – 113 cm

Produktnummer: G84511
EAN: 055636845112
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Last ned datablad

Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode er en teleskopisk snøbørste med stort svingbart eva-hode. For SUV, varebil og andre høye biler kan snø på midten av taket være vanskelig å nå med en vanlig snøbørste. Denne modellen har et uttrekkbart aluminiumskaft på opptil 160 cm og et bredt svingbart EVA-skumhode som flytter løssnø i lange drag.

Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode er en teleskopisk snøbørste med stort svingbart eva-hode til vintervedlikehold. For SUV, varebil og andre høye biler kan snø på midten av taket være vanskelig å nå med en vanlig snøbørste.

Denne modellen har et uttrekkbart aluminiumskaft på opptil 160 cm og et bredt svingbart EVA-skumhode som flytter løssnø i lange drag. Skumhodet er cirka 43 cm bredt og utviklet for skånsom kontakt med karosseriet når overflaten er ren for grus.

Det isolerte skumgrepet og en integrert isskrape i polykarbonat gjør den egnet til helhetlig snørydding av bilen. Dette er en nyttig kombinasjon når snø skal fjernes fra store takflater før bilen tas i bruk.

Kort fortalt

Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode er en teleskopisk snøbørste med stort svingbart eva-hode. Viktigste mål er 113 cm sammenlagt, og oppgitt lengde eller rekkevidde er Opptil 160 cm. Utførelsen har svingbart eva-skumhode og polykarbonatskrape. Oppgitt vekt: 0,73 kg.

113 cmBredde / grunnmål
Opptil 160 cmLengde / rekkevidde
0,73 kgOppgitt vekt
5 årGaranti

Hvorfor velge Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode?

Garant teleskop snøbørste 113 cm – ekstra rekkevidde på store biler. De viktigste fordelene er knyttet til måten redskapet brukes på, ikke bare målene.

Bredt EVA-skumhode

Ca. 43 cm bredde gir stor kontaktflate som kan flytte mye løs snø per drag.

Dreibart hode

Hodet kan vinkles etter tak og vindu for bedre kontroll på store flater.

Isskrape i polykarbonat

Gir et eget verktøy til glass når børstingen er ferdig.

Bruksområder og hvem modellen passer for

SUV og varebilRekkevidde og hodebredde egner seg til høyere og bredere biler.
Større personbilerRydd snø på tak og panser i brede drag.
Daglig vinterbrukBørste og skrape glass med samme redskap.

Hva bør du velge?

G84511 gir lengre rekkevidde og et bredere EVA-hode enn G83297 med fast lengde. G83245 har derimot kombihode med både bust og skum.

Tekniske spesifikasjoner – Garant Teleskop Snøbørste med EVA-hode

Produktinformasjon
MerkeGarant
ModellkodeG63PSBT
ArtikkelnummerG84511
ProdukttypeTeleskopisk snøbørste med stort svingbart EVA-hode
Utførelse og mål
Arbeidsmål / blad113 cm sammenlagt
Lengde / rekkeviddeOpptil 160 cm
MaterialerSvingbart EVA-skumhode og polykarbonatskrape
Skaft / grepTeleskopisk aluminium med isolert skumgrep
Oppgitt vekt0,73 kg
Garanti og oppfølging
Garanti5 år
Reservedeler og produktinformasjonVia forhandler eller kontakt Maskin Importøren

Oppgitte mål og vekter følger Garant sin dokumentasjon for modellkode G63PSBT. Produktutførelse kan endres av produsenten.

Vedlikehold og trygg bruk

Oppbevar redskapet tørt etter bruk. Fjern snø og is fra blad og håndtak, og kontroller jevnlig at skaft, hode og festepunkter er hele. Oppgi artikkelnummer ved spørsmål om deler eller produktinformasjon.

Fjern sand og grus fra børste eller skumhode før bruk på bilens lakk. Bruk isskrapen på glass, ikke på lakkerte flater. Vær varsom med fastfrosset snø og is.

Vanlige spørsmål

Hva skiller denne modellen fra andre Garant vinterredskaper?

G84511 gir lengre rekkevidde og et bredere EVA-hode enn G83297 med fast lengde. G83245 har derimot kombihode med både bust og skum.

Hva bør jeg tenke på før bruk?

Fjern sand og grus fra børste eller skumhode før bruk på bilens lakk. Bruk isskrapen på glass, ikke på lakkerte flater. Vær varsom med fastfrosset snø og is.

Garant teleskop snøbørste 113 cm – ekstra rekkevidde på store biler

Denne modellen har et uttrekkbart aluminiumskaft på opptil 160 cm og et bredt svingbart EVA-skumhode som flytter løssnø i lange drag. Usikker på hvilket vinterredskap du bør velge? Kontakt oss for produktinformasjon og hjelp til å finne en aktuell forhandler.

Kontakt oss
Diverse
Produksjonsland Canada
Datablad
Datablad - Garant Snøbørste 113 cm, Premium
Last ned datablad for produktnummer, G84511
Last ned
Garant Teleskop Snøbørste med Kombihode – 97 cm

Garant Teleskop Snøbørste med Kombihode er en teleskopisk snøbørste med dreibart kombihode. På biler med brede tak eller høye vinduer kan det være upraktisk å bruke ett og samme børstehode til alle flater. Garant G83245 kombinerer tradisjonell bust og en mykere skumside i et svingbart hode, slik at du kan velge kontaktflate etter oppgaven.

G83245
Garant Snøbørste med EVA-skumhode – 91 cm

Garant Snøbørste med EVA-skumhode er en snøbørste med skumhode. Når snø skal fjernes fra bilen hver morgen, er kontakten mellom redskap og karosseri like viktig som rekkevidden. Denne utgaven har et mykt EVA-skumhode som er utviklet for å være mer skånsomt mot lakkerte flater enn en tradisjonell bustbørste.

G83297
Garant Teleskop Snøbørste med Isskrape – 89 cm

Garant Teleskop Snøbørste med Isskrape er en teleskopisk snøbørste med isskrape. Når det legger seg snø over frontrute og tak, gir et uttrekkbart skaft bedre rekkevidde enn en kort håndbørste. Det lette aluminiumskaftet kan trekkes ut til om lag 117 cm, og skumgrepet gjør det enklere å holde godt selv i kulde.

G84911

Lenker
Min side